UMOWA PODPISANA! GRAMY 29-30 czerwca 2024! Dzięki Gmina Korycin oraz Fundacja OKNO NA WSCHÓD!
UMOWA PODPISANA! GRAMY 29-30 czerwca 2024! Dzięki Gmina Korycin oraz Fundacja OKNO NA WSCHÓD!
Mistrzynie i Mistrzowie najbardziej brudnych i zabawnych rozgrywek piłki nożnej wracają do Korycina!
Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli fotorelacja Radka Kamińskiego i Marcina Makarskiego z dekoracji zwycięzców!
Mnóstwo zdjęć z niedzieli od Marcina Makarskiego!
Zobaczcie zdjęcia Radka Kamińskiego z niedzielnych rozgrywek!
Sobotnie rozgrywki sfotografowane przez Marcina Makarskiego
Bardzo błotna sobota w obiektywie Radka Kamińskiego
Obrzucajmy się błotem na boisku, a nie w realnym świecie!
Rozgrywki wkraczają w finałową fazę!
Przedstawiamy harmonogram pierwszego dnia rozgrywek