JAK DOJECHAĆ

1. Do Korycina najlepiej dojechać samochodem – miejsce rozgrywania zawodów znajduje się nad zalewem przy trasie Białystok – Suwałki. Przejeżdżając przez Korycin wystarczy skręcić z krajowej 8  – zachęcamy do zapoznania się z mapą i ustalenia najlepszej i najkrótszej drogi:)

2. Dodatkowo istnieje możliwość dojechania pociągiem do miejscowości w pobliżu Korycina – stacje Knyszyn i Czarna Białostocka. Układając swoją podróż, z kraju lub zagranicy, warto zapoznać się z rozkładem jazdy PKP
rozklad-pkp.pl

3. Oczywiście w Korycinie nie ma lotniska, ale goście z zagranicy mogą przylecieć w pobliże korzystając z opcji taniego latania. Najbliższe lotniska:

Lotnisko Chopina w Warszawie / Warsaw Chopin Airport
http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pasazer

Warsaw Modlin Airport
http://modlinairport.pl/

Port Lotniczy Lublin
www.airport.lublin.pl/

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
www.airport.gdansk.pl/

Port lotniczy Kowno
https://www.kaunas-airport.lt/

4. Można dojechać do nas autobusami różnych lini. Najlepiej dostać się do Białegostoku lub Augustowa, korzystając z takich przewoźników jak:

PlusBus
https://www.plusbus.pl/

PolskiBus
www.polskibus.com/

Eurolines
www.eurolines.pl/

Żak Express
http://zakexpress.pl/

PKS
http://www.rozklady.com.pl/rozklad-jazdy-pks-pkp-busy/pks-w-siemiatyczach-sp-z-o-o-,1787/

VoyagerTrans
http://voyagertrans.pl/images/rozklady/2014/ulotka_hajnowka_22_08_2014.pdf

5. Wszystkich podróżników (błotnych piłkarzy i widzów) zainteresowanym dotarciem na SWAMPIONS SOCCER LEAGUE zachęcamy do kontakatu z nami!

Oferujemy wykwalifikowaną pomoc w ogarnięciu najtańszego i najszybszego dotarcia do Korycina:) Wspólnie sprawimy że Wasza wyprawa na Wschód będzie super przeżyciem:) Piszcie na swampionsleague@gmail.com

P1170287

TOP