KAIZEN partnerem Błotnej Ligi Mistrzów!

Hurtownie budowlane KAIZEN od lat wspierają lokalny sport, w tym roku będą wspierać również Błotną Ligę Mistrzów!

Firma KAIZEN największy nacisk stawia na budowanie trwałych relacji ze swoimi partnerami i klientami.

Firma Kaizen od 2010 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz fachowe wsparcie na każdym etapie projektu. Celem jej działalności jest stworzenie przyjaznego miejsca dla wszystkich, którzy szukają pomocy w budowie i wykończeniu domu lub innych inwestycji.

Dysponuje bogatą ofertą materiałów budowlanych i wykończeniowych, nowoczesnych technologii oraz sprzętu budowlanego. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu możliwe jest wsparcie realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz tworzenie przyjaznej atmosfery współpracy gwarantują satysfakcję z oferowanych usług.

Kaizen to nie tylko dostawca materiałów budowlanych, ale przede wszystkim zaufany partner na każdym etapie realizacji projektu. Posiada dwa punkty handlowe w Białymstoku przy ulicy Owocowej 17 oraz w Bielsku Podlaskim przy ulicy Piłsudskiego 41A. Dzięki własnej flocie transportowej dostarcza towary bezpośrednio na place budowy na terenie całej Polski oraz niemal całej Europy.

więcej informacji: https://kaizen.pl/o-nas