Zgłoś zespół

Szanowni Państwo, przed nami kolejna, ósma edycja BŁOTNEJ LIGI MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE! Nasze rozgrywki to doskonała okazja do świetnej zabawy oraz poznania przyjaciół z całej Polski i Europy podczas taplania się w błocie!

Najzabawniejsze, najbrudniejsze i najbardziej ekstremalne zawody piłki nożnej w Europie Środkowej odbędą się w terminie 29–30 czerwca 2024 roku na błotnych arenach nad zalewem w Korycinie. Niezmiennie przypominamy wszystkim zawodnikom i widzom nasze motto „Obrzucajmy się błotem na boisku, a nie w realnym świecie!”. Gorąco zachęcamy do zmierzenia się z błotną przygodą – to może być coś, na co czekaliście całe życie!

BŁOTNA LIGA MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE to unikalne wydarzenie sportowe, popularyzujące zdrowy styl życia w urokliwych zakątkach Podlasia. To także największe w Polsce zawody skierowane do europejskich drużyn piłki błotnej. Celem Błotnej Ligi Mistrzów jest promocja regionu i sportu poprzez konfrontację podlaskich i polskich zespołów z europejskimi drużynami tej odmiany piłki kopanej. Bazując na unikalnym położeniu Podlasia, Błotna Liga Mistrzów ma też na celu integrację poprzez zabawę i wspólne spędzanie czasu mieszkańców wschodniej i zachodniej Europy. W Błotnej Lidze Mistrzów każdy jest Mistrzynią i Mistrzem, a na błotnej murawie łatwiej jest najeść się błota niż wstydu! To doskonała okazja, aby przypomnieć, że sport to nie tylko rywalizacja i walka o medale, ale także idea, która potrafi jednoczyć ludzi z całego świata.

Wierzymy że: każdy kiedyś w błocie brodzić musi, dlatego rozpoczynamy nabór 32 drużyn, które zmierzą się ze sobą w dwóch kategoriach: 24 w męskiej i 8 w żeńskiej.

Ważne informacje dla drużyn:* drużyna powinna składać się z minimum 6, maksimum 12 zawodników
* każda drużyna rozegra minimum 3 mecze grupowe
* w zawodach biorą udział gracze pełnoletni
* przebrania mile widziane

Opłata za udział w rozgrywkach:

Kategoria KOBIETY – 450 zł (drużyna – w ramach opłaty darmowy posiłek i woda)
Kategoria MĘŻCZYŹNI – 550 zł (drużyna – w ramach opłaty darmowy posiłek i woda)

Gwarantujemy, że opłata za uczestnictwo w naszych zawodach to najlepiej wyrzucone pieniądze w błoto, a taplanie się jest zabiegiem arcykorzystnym.😊

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: swampions@gmail.com (tytuł maila: ZGŁOSZENIE + nazwa drużyny + opiekun + kontakt telefoniczny)

Zasady gry są tak proste, jak w piłce nożnej, istnieją jednak wyjątki: kto straci but, opuszcza boisko, a gracze bez poczucia humoru nie mogą uczestniczyć w błotnych rozgrywkach. Należy jednak pamiętać że: brylant to brylant, więc błoto nie pozbawi go wartości oraz nie ma to jak wytarzać się w błocie! 😊

W tym roku w Korycinie szykujemy błocko nasiąkliwe, które będzie się również dobrze mazało! Wytarzamy w nim zawodniczki i zawodników z całej Polski i Europy oraz gwarantujemy dużo dobrej zabawy oraz fantastyczną integrację każdej drużyny!

Piłka błotna to czysta rozrywka i zabawa (błoto jest naturalnym i tanim antydepresantem), nie ma tutaj zawodowców lub amatorów. Są za to maniacy najbrudniejszej i najdziwniejszej wersji naszej ukochanej gry (piłki nożnej), których zaangażowanie „potwierdza rachunek za pranie”!

BŁOTNA LIGA MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE w 2023 roku utrzymała status największej w Europie Środkowej imprezy poświęconej piłce błotnej, a w zawodach wystąpiło 20 zespołów: 3 w kategorii KOBIETY oraz 17 w kategorii MĘŻCZYŹNI. W sportowej akcji można było zobaczyć m.in. zawodniczki i zawodników z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy.

Tegoroczne zawody rozegrane zostaną w ramach Ogólnopolskich Dni Truskawki w Korycinie, który jest prawdziwą mekką błotnego futbolu!

Organizatorami imprezy są: Gmina Korycin oraz Fundacja Okno na Wschód.

Szczegóły na temat BŁOTNEJ LIGI MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE: swampionsleague@gmail.com

WE WILL WE WILL SWAMP YOU!!!