W Czeremsze powstaje ESTADIO DAj na LUZ

Rozpoczęliśmy przygotowania „błotnego piekła” donosi Mirek Samosiuk który dowodzi pracami mającymi na celu powstanie idealnego błota w Czeremsze!

kopia kopia1 kopia2

Miejscem naszych błotnych zmagań będzie ESTADIO DAj na LUZ, czyli BASEN NA KAHANCE w Czeremsze, na którym – na potrzeby zawodów – powstają dwa boiska. Rozgrywki rozpoczną się o 25 lipca 2015 roku o godz. 9:00 – w zawodach przewidziano start 18 drużyn – dwóch żeńskich, które rozegrają mecz pokazowy oraz 16 męskich, które zostaną podzielone na cztery grupy po cztery zespoły (A, B, C, D). Po rozegraniu pierwszej fazy grupowej, dwa najlepsze zespoły z grup A i B utworzą grupę E, natomiast najlepsze dwie ekipy z grupy C i D utworzą grupę F. Drużyny które zajmą drugie miejsca spotkają się w Małym Finale (mecz o 3 miejsce), zaś zwycięzcy zagrają w Wielkim Błotnym Finale. Dekoracja zwycięzców odbędzie się na scenie XX Festiwalu Wielu Kultur i Narodów „Z WIEJSKIEGO PODWÓRZA” na placu Gminnego Ośrodka Kultury w Czeremsze ok. godz. 18:00.

kopia3 kopia4 kpia
Podczas błotnych zawodów, zobaczymy na boiskach m.in. Mistrzów Świata z Turcji, Mistrzów i medalistów Mistrzostw Polski, Białorusi, zdobywców Pucharu Polski, a swój udział zapowiedzieli (w większym lub mniejszym gronie) maniacy błotnej piłki z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Rosji, Czeczenii, Iranu, Indii, Wybrzeża Kości Słoniowej i Polski. Nie możemy się już doczekać:)