Odwołana tegoroczna edycja Błotnej Ligi Mistrzów

Szanowni Państwo
w imieniu pomysłodawców, z przykrością informujemy że w 2017 roku nie odbędą się rozgrywki BŁOTNEJ LIGI MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE. jednocześnie uspokajamy, że piłka błotna pozostaje w dotychczasowym miejscu wydarzenia, w Czeremsze. Cieszy nas to z tego powodu, że najważniejszym celem BŁOTNEJ LIGI MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE od początku było zarażanie ludzi „błotną gorączką”. Okazuje się, że dwa lata z Błotną Ligą Mistrzów zachęcają lokalne społeczności do samodzielnego działania. Prosimy jednak o niekojarzenie już Błotnej Ligi Mistrzów i Festiwalu „Z wiejskiego podwórza”. Błotna Liga Mistrzów w Czeremsze to niestety temat już zamknięty.

Przypominamy że BŁOTNA LIGA MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE to unikalne wydarzenie sportowe, popularyzujące zdrowy styl życia w urokliwych zakątkach naszego regionu oraz pierwsze w Polsce zawody skierowane do europejskich drużyn piłki błotnej. Impreza ma na celu popularyzację piłki błotnej oraz umożliwienie polskim zespołom konfrontacji z europejskimi teamami tej odmiany piłki kopanej. Impreza ma na celu integrację europejską poprzez zabawę oraz wspólne przebywanie ludzi ze Wschodu i Zachodu. Naszym mottem jest hasło: obrzucajmy się błotem na boisku, a nie w realnym świecie!

Impreza narodziła się z organizowanego przez Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Społecznych ALPI Pucharu Podlasia w Piłce Błotnej w Surażu, a dzięki odbywającym się w Czeremsze dwóm edycjom BŁOTNA LIGA MISTRZÓW / SWAMPIONS SOCCER LEAGUE, pokazała uczestnikom i widzom, że piłka błotna to sport niezwykle widowiskowy i rozwojowy.

Zapewniamy że rozpoczęliśmy już przygotowania oraz dołożymy wszelkich możliwych starań, aby powrócić w 2018 roku w nowej formule i lokalizacji! Podlasie to region, który warto promować wśród polskich, europejskich i światowych fanów piłki błotnej.

Więcej informacji wkrótce!