Błoto i truskawki? Witamy w Korycinie!

Przypominamy, że Błotna Liga Mistrzów jest oficjalną częścią Ogólnopolskich Dni Truskawki w Korycinie!

Korycin to niekwestionowana stolica tych pysznych owoców, a z kolei błotko – jak mawiają doświadczeni błotni piłkarze – 'najpyszniejsze’ i najlepsze do gry jest w niedzielę w Korycinie (drugiego dnia Błotnej Ligi Mistrzów), po tym jak w sobotę setki nóg dobrze te błotko zmiksują i zmieszają kopiąc piłkę. 🙂

W ten weekend nad korycińskim zalewem zapach świeżych truskawek i regionalnych smakołyków będzie mieszał się ze sportowymi emocjami i hektolitrami błotka!

W przerwach między meczami i kibicowaniem możecie wziąć udział w masie atrakcji przygotowanych przez Gminę Korycin!

A wieczorem – gdy zmyjemy już z siebie turniejowe błoto – zapraszamy pod scenę na koncerty i świętowanie Dni Truskawki!

Podziękowania dla Gminy Korycin oraz dla Gminnego Ośrodka Kultury w Korycinie za wsparcie i możliwość organizowania turnieju!